CZEŚĆ, TU AGA PIEKARSKA!

Na co dzień tworzę podkasty. Zawodowo pomagam ekspertom występować w podkastach, tworzyć indywidualne strategie online oraz strony internetowe. Kocham pisać, ale ciągle odkładam to na później. Ten blog powstał, aby to zmienić.
Zdecydowałam się na stronę internetową, aby dzielić się treściami także poza social mediami. W miejscu, w którym możesz odpocząć, znaleźć przestrzeń dla własnych przemyśleń oraz poczuć ekscytujący błysk inspiracji. Znajdziesz tu słowa, historie i rozmowy, które karmią wnętrze oraz zasilają to, jak myślimy o sobie i świecie. Mam nadzieję, że z przyjemnością będziesz tu wracać.

aga piekarska blog

KIM JESTEM

Dużo czytam, jeszcze więcej myślę.

Mam dobre oko do pięknych przedmiotów, intuicję do ciekawych idei i inspirujących ekspertów, oraz lekką obsesję na punkcie kursów online. To dzięki nim przez ostatnie lata nauczyłam się między innymi robić strony internetowe, wełniane czapki i swetry czy dobierać stylizacje do typu kolorystycznego.

Jestem mamą, żoną, emigrantką.

Nie przepadam za definiowaniem się w kilku zdaniach i zawsze mam z tym duży problem.

Urodziłam się w 1985 roku, co oznacza, że żyłam w różnych rzeczywistościach. Tej analogowej i tej, w której trudno wyłączyć się choć na chwilę. Pamiętam bardzo dobrze świat prlowskiej biedy i znam smak kapitalistycznego nadmiaru.

W 2014 roku na stałe wyjechałam z Polski. Moja córka miała wtedy 3 miesiące. Opuściłam świat warszawskich korporacji i zamieszkałam w Dublinie. Po półtorej roku przeprowadziłam się do Monachium, gdzie utknęłam na 7 długich lat. Po drodze było wiele ciekawych znajomości, pandemia, praca w znanej i pięknej marce. W 2023 roku wróciłam z wielką ulgą do Dublina. Przez te wszystkie lata wszędzie czułam się trochę obca, nawet przyjeżdżając do Polski. Jednak to doświadczenie daje mi ciekawą perspektywę. 

Z wykształcenia jestem wschodoznawczynią. Poszłam na studia z pasji i zachwytu do historii, literatury i sztuki. Po studiach ta pasja zamieniła się w sentyment.

Zawodowo od zawsze byłam związana ze światem internetu. Pracowałam w różnych firmach. Znam dobrze rzeczywistość dużych, międzynarodowych korporacji, startupów oraz pracy na własną rękę.

Naprawdę kocham morze i nawet 7 lat życia w Monachium nie przekonało mnie do gór. 

Mam tysiąc pomysłów na minutę, co w systemie talentów Gallupa można zdefiniować jako "Ideation". To mój talent nr. 1. Jedynka to także moja numerologiczna patronka oraz symbol 1-szego znaku zodiaku, Barana. Nie wspominając o 1 kwietnia, kiedy to obchodzę urodziny (i nie, to naprawdę nie jest żart prima aprilisowy). 

Od półtorej roku moją wielką pasją i przyjemnością jest robienie na drutach. Z radością dziecka tworzę nowe wełniane rzeczy (stąd być może nadmierna jak na blogowe standardy liczba zdjęć w czapkach i szalikach). I choć nie jest to blog o robieniu na drutach, to niewykluczone, że od czasu do czasu będę o tym pisać. Zwłaszcza, że wiem ile radości to hobby wniosło do mojego życia. I każdemu życzę takiej dawki kreatywnej energii!

KONTAKT EMAILOWY

Napisz do mnie na adres hej [at] agapiekarska.pl Każdą wiadomość czytam, na każdą staram się odpowiedzieć.

INSTAGRAM

Jeśli bywasz na Instagramie koniecznie zajrzyj na mój profil @agnieszka___piekarska Najczęściej bywam na stories, możesz do mnie także napisać wiadomość. To jeden z szybszych kanałów komunikacji.